Genesis kabel HDMI M/ M V2.1 3M 8K pro PS5/ PS4

Vybavte se kabelem HDMI Genesis 8K a využijte své zařízení na maximum. Nejnovější standard HDMI 2.1 podporuje vysoká rozlišení a nejnovější technologie. To poskytuje nezapomenutelný herní zážitek. NEJNOVĚJŠÍ STANDARD HDMI 2.1 Hledáte kabel HDMI 2.1, který vám umožní naplno využít výkon konzole P ... více
Objednací kód: 231000003820
Kód výrobce: NKA-1993
Výrobce: GENESIS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>5 ks)
Cena bez DPH: 302 Kč
Cena s DPH: 366 Kč
Porovnání Oblíbené

Vybavte se kabelem HDMI Genesis 8K a využijte své zařízení na maximum. Nejnovější standard HDMI 2.1 podporuje vysoká rozlišení a nejnovější technologie. To poskytuje nezapomenutelný herní zážitek.

NEJNOVĚJŠÍ STANDARD HDMI 2.1
Hledáte kabel HDMI 2.1, který vám umožní naplno využít výkon konzole PlayStation 5 a televizoru? S kabelem Genesis HDMI 8K je to možné. Užijte si propustnost 48 Gbit/s, kompresi Display Stream Compression a podporu rozlišení 8K (7680 x 4320) při 120 Hz. Nyní uvidíte během hraní ještě více detailů.

PODPORA DULEŽITÝCH TECHNOLOGIÍ
Podpora režimů Auto Low Latency Mode, Quick Frame Transport a Variable Refresh Rate jsou vymoženosti, které ocení každý hráč. Na ruční nastavování herního režimu při spuštění konzole můžete zapomenout. Díky funkci ALLM se aktivuje automaticky. Funkce QTF zase sníží latenci tím, že bude obraz po lince posílat co nejrychleji. Nemusíte se také obávat nepříjemného rozmazávání obrazu díky VRR - variabilní obnovovací frekvenci. Rozlučte se s příliš vysokým vstupním zpožděním a soustřeďte se na to, co je opravdu důležité.

ZVUK S VYSOKÝM ROZLIŠENÍM
Kabel Genesis HDMI 8K je vybaven řadou vylepšení pro ty, kteří ocení kvalitní zvuk. To vše díky protokolu HDMI eARC a možnosti obousměrného přenosu zvuku ve formátech Dolby Atmos a DTS-X. Díky tomu získáte nejen nejvyšší kvalitu zvuku, ale také plnou funkčnost.

PRO PLAYSTATION 4/5 a PC
Hledáte kabel určený pro konzoli nové generace, počítač nebo Nintendo Switch? Díky podpoře nejmodernějších technologií vám kabel Genesis HDMI 8K HDMI umožní naplno využít potenciál vašeho zařízení. Je kompatibilní i se systémy PlayStation 4 a Nintendo Switch a poskytuje stabilní a spolehlivé připojení.

NEJVYŠŠÍ KVALITA
Chcete, aby vám kabel sloužil dlouhá léta? S kabelem Genesis HDMI 8K se o to nemusíte starat. Vnější plášť kabelu se vyznačuje vysokou pružností a odolností proti mechanickému poškození. Bez významu nejsou ani pozlacené konektory z čisté mědi, které poskytují vysokou vodivost a odolnost proti korozi.

VLASTNOSTI:
- Podporuje maximální rozlišení až 8K při 120 Hz (pomocí Display Stream Kompresní technologie)
- Podpora HDR 10
- Podpora ALLM (Auto Low Latency Mode)
- Podpora VRR (Variable Refresh Rate)
- Podpora QFT (Quick Frame Transport)
- Maximální šířka datového pásma až 48 Gb/s
- Kompatibilní s PS5, PS4, PC, Nintendo Switch
- Vodiče z čisté mědi
- Pozlacené konektory HDMI

SPECIFIKACE:
Konektory: HDMI
Počet PINů: 19
Verze HDMI: 2.1
Délka kabelu: 300 cm
Typ stínění: Dvojité stínění
Maximální rozlišení videa: 7680 x 4320 px
Přenosová rychlost: 48 Gb/s
Čipová sada: Ne
Materiál: Měď (CU)
Sestava konektoru: Pozlacený
AWG: 30
Oplet kabelu: Látkový
Úhlový konektor: Bez
Barva: Červená, Černá
Hmotnost: 219 g

-|CZ|SK|EN
Vlastnosti kabelů
Typ Kabely
Přesná délka (m) 3